Chip tiuning

Galios didinimas 

 

Variklio resursai

Chip-tiuningas suteikia galimybę išnaudoti variklio resursus, kurie buvo nepanaudoti gamintojo. Konstrukciškai automobilis dažnai turi nemažą galios ir sukimo momento rezervą. Rezervas paliekamas kitoms variklio modifikacijoms ar to paties gamintojo skirtingiems modeliams. Jį išgauti galima koreguojant ECU programą: turbinos darbą, kuro įpurškimo kampą, kuro slėgį / kiekį ir t.t.

Vidutinis galios padidinimas neperkraunant variklio, transmisijos, važiuoklės ir kt. mazgų siekia 20-30%.

Pridedant daugiau kaip 30% galios ruošiamos programos pagal specialius užsakymus! Taip pat reikalingas spec. auto mazgų paruošimas!

Padidėjęs sukimo momentas = Ekonomiškumas

Kuro sąnaudos važiuojant normaliu režimu sumažėja iki 15% - tai įtakoja padidėjęs sukimo momentas, kurio didžioji dalis prasideda esant mažesniems variklio sūkiams (lyginant su originalia programa), o baigiasi vėliau. Gaunamas platesnis sukimo momento diapazonas, be to ir pats sukimo momentas padidėja 20-50%. Rezultate - nereikalingas dažnas pavarų keitimas įkalnėje ar prilėtinus prie šviesoforo.

"Čipuojami" varikliai

"Čipuojami" visi dyzeliniai varikliai turintys elektrinę kuro valdymo sistemą. Taip pat "čipuojami" benzininiai varikliai su turbinomis.

Naujas skyrius